Nejnovější recenze ze sekce Pozouny

C.G.Conn 88HCL

Ověřený zákazník Kytary.cz LUKEŠ

Přidáno: 25. května 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Dle hodnocení syna který na něj hraje na konzervatoři je naprosto perfektní lehký chod snižce ozev hutný

Přidáno: 17. února 2022

Zakoupeno v shop.jiracek.eu

Za mě velmi dobrý zvuk, kvalitní zpracování, stylové pevné pouzdro.Vše za výbornou cenu.Díky.

Carol Brass CTB-2227

Carol Brass CTB-2227

Ověřený zákazník shop.jiracek.eu Dusan

Přidáno: 5. března 2021

Zakoupeno v shop.jiracek.eu

• Příznivá cena. Dobrý zvuk a zejména oceňuji hladký chod snižce. Nástroj mohu určitě doporučit.
  • Moc pěkný obal na nástroj. Uvnitř rozdělený přepážkou. Paráda.

Ověřený zákazník shop.jiracek.eu Dušan

Přidáno: 22. ledna 2021

Zakoupeno v shop.jiracek.eu

• Výborný na procvičování, nehrozí, že poškodím snižec. A hraje celkem dobře.

Přidáno: 4. října 2019

• vzhledově atraktivní
  • uživatelsky plně funkční
  • velmi lehký

Tento plastový pozoun je opravdu zajímavou alternativou pro ty nejmladší (nejmenší) hráče. Velmi nízká hmotnost nástroje nebo možnost výběru barvy a navíc při těchto atributech zároveň zachování solidního tenorového zvuku, dělá výrobek plně použitelným pro začínajícího hudebníka - pozounistu:-)

Jiggs Whighama pBone Zelený

Jiggs Whighama pBone Zelený

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2017

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

Na obyčejné domácí hraní má trombón pěkný zvuk. Výrobek je čínské provenience, čemuž odpovídají i detaily provedení. Zblízka se na první pohled zdá, že některá místa (nepodstatná pro samotnou hru) jsou prasklá, ale při důkladnějším ohledání se zjistí, že jde jen o nedokonalé odlití či vylisování. Nic zásadního a z dálky to není vůbec vidět.
Pěkná hračka:-)

Přidáno: 26. února 2017

• na dva roky

umí vůbec pan co napsal předchozí recenzi vůbec fouknout do jakéhokoli dechového nástroje.

Amati ASL 382

Amati ASL 382

Přidáno: 31. července 2016

• Větší vrtání = tón snadněji prochází nástrojem = lze hrát o trochu více nahlas a je i snadnější tón úplně rozpráskat. Měli byste sami cítit ten rozdíl, pokud si to sami vyzkoušíte.
  • Větší vrtání = tón vyžaduje o trochu více vzduchu a potřebujete i o chlup lepší nástisk oproti standartnímu pozounu. Možná to bude i tím, že proti standartnímu pozounu má nátrubek o pár milimetrů větší průměr (tj. nátrubek je o jedno číslo větší). Do ostatní pozounů nátrubek ještě pasuje, ale jen tak tak na kraj.

Skvělý nástroj díky kterému váš tón bude znělejší, otevřenější a pro ostatní budete vypadat jako větší profík než možná ve skutečnosti jste. Technika hry se nijak neliší od ostatních B pozounů Amati.

Kvartu používám často, kvintu jsem při skutečném hraní sice nepoužil nikdy, ale i tak jsem rád, že mám tenhle pozoun. Oproti standartnímu pozounu jednoznačně cítím rozdíl ve hraní. Po několika letech hraní na tenhle pozoun jsem si na pár minut půjčil standartní pozoun s vrtáním 11.5mm a měl jsem pocit, jakoby ten tón nechtěl jít naplno ven, jakoby mě při hraní někdo zezadu škrtil.

Akorát ta cena je docela vysoká.

Přidáno: 13. prosince 2015

• gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
  • Toto není dobrá značka

Je to blbé

Přidáno: 20. října 2015

Zakoupeno v shop.jiracek.eu

• Je to poměrně kvalitní poloprofesionální nástroj za slušnou cenu u nového nástroje.

Potřeboval jsem nějaký levnější nástroj na tzv."kšefty" a firma Jiráček a synové je poměrně u nás známá a kvalitní. A i když zrovna nevyrábí trombony(snad se do toho taky někdy pustí:-), tak dováží poměrně slušný sortiment v této kategorii a ještě jej i vlastoručně vylepšuje, takže jsem velmi spokojen.

Prelude by Bach TB 700

Prelude by Bach TB 700

Ověřený zákazník Melodie-hudebniny.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2015

Zakoupeno v Melodie-hudebniny.cz

• krátký časový mezi objednávkou a předáním,
  • předání nástroje bez problému,
  • kvalitní obalová technika zabalení pouzdra nástroje,
  • typ nástroje, který jsem si objednal mi byl zaslán, žádné nabídky jiného typů , z důvodu, že žádaný produkt není skladem .

jsem spokojen,
Nástroj má plný, hutný zvuk
ladí v celém mnou hraném rozsahu,
povrchová úprava snižce zaručuje přesné dotažení polohy,
snadná tvorba tonu,
na pozoun hraji 40 let , vystřídal jsem několik nástrojů ,tento je zatím ten nejlepší,
v této cenové relaci je špička,

Amati ASL 314

Amati ASL 314

maman maman

Přidáno: 19. září 2014

Nic moc, neprilis kvalitni tah, male vrtani. :-(

Pozoun pBone P Bone

Pozoun pBone P Bone

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2014

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• růžová je fajn

buď fit

ODYSSEY OTB1500

ODYSSEY OTB1500

Přidáno: 12. listopadu 2013

• kvalita provedení nástroj velmi dobře zní

při zkoušení nástroje je dobré (nebo spíše nutné) mít svůj nátrubek.

Vincent Bach Bb/F 36B Stradivarius série

Vincent Bach Bb/F 36B Stradivarius série

Václav John Václav John

Přidáno: 23. srpna 2013

• Zvuk, lehkost hraní v celém spektru rozsahu nástroje, který je velký.. Lehký pozoun. Krásně prdí tóny aj s tou "uzavřenou" kvartou. Cena, za kterou jsem kdysi tento nástroj sehnal.. Pevný futrál.
  • Mám stříbrný snižec - slízá tam lak v místech úchytu ruky. Futrál je těžký na nošení, pokud nemáte auto - doporučuji mrknout po jiném. Dodaný nátrubek mi vyhovuje, ale zanedlouho ho nechám pozlatit ( už je pomalu celý "rezavý" - za cca 4 roky ).

Výborný nástroj vhodný spíše na jazz ( užší menzura ). Snad mi vydrží celý život.

pBone - plastový pozoun

pBone - plastový pozoun

Václav John Václav John

Přidáno: 15. srpna 2013

• Lehký, dobrý zvuk, při hraní v zimních období - nestudí nátrubek... ( nátrubek tam jde aj klasický... s tím, že to má úzkou stopku ), cena..
  • Snižec - nečekat, že to bude jezdit hladce.. , barvy?

Tento nástroj mám na hraní takových akcí, kde se bojím vzít mého Vincent Bacha.. Doporučuji též pro začínající hráče, zvuk to má parádní.. celkem krásně se na to hraje.

Přidáno: 23. srpna 2012

(naposledy upraveno 23. srpna 2012)

Zakoupeno v shop.jiracek.eu

• supr zvuk na to, že to je plast, malá váha, cena, zajímavé a odvážné barvy :D ,...
  • snižec nejezdí tak dobře

je to prostě "kalba" pozoun ;) :D

Grassi GR TRB200